Vývěska Pramínku

[Zpět na KOŘESweb]

Datum: 10.12.2018 11:32
Autor: matys
Text: Ahoj všichni!
Blíží se nám konec roku a tak spolu vyrazíme již tradičně na vánoční besídku do Albrechtic! Každý si zkusí upéct cukroví, ozdobíme stromeček a pokud jste byly hodní, třeba na vás bude čekat i nějaký dárek a samozřejmě nebude chybět pořádná večere! Kdo má nějaký dárek pro svého kamaráda určitě ho vezměte sebou, pod stromečkem bude místa dost.

Sraz v pátek 14.12 v 16:30 u modřanského biografu
Návrat v neděli 16.12 v 15:44 opět u modřanského biografu

S sebou: 400 kč, spacák, karimatku, jídlo na páteční večeři, přezuvky, pořádně teplé oblečení a boty (má být dost sněhu takže i rukavice), boby/lopaty/sáňky, mycí potřeby, kdo chce může přivést trochu cukroví

Věci povezeme autem, které bude čekat na srazu. Do baťůžku na cestu ať si děti vezmou pouze pití, večeři, rukavice, čepici.

Hlaste se prosím ideálně do úterý 11.12 do 16:00 na číslo 725846007 nebo email matys@kores.cz, kvůli rezervaci vlaku. Kdo se přihlásí později samozřejmě pojede taky, spíše abychom měli hrubou představu alespoň.

Těšíme se na vás!!
Matýs

Důležitá informace!!
Tento týden také proběhne poslední družinovka Pramínku i Práčat v tomto roce. Těm, s kterými se neuvidíme na akci přeji za všechny vedoucí a instruktory hezké vánoce a štěstí v novém roce! Budeme se těšit opět na spoustu zábavy!

[Zpět na KOŘESweb]

Uživatel '' nemá právo měnit obsah.